Június 21.

Szent Iván-éj.
Az ALS világnapja.
Aminek Írországban a búzavirág a jelképe.
Mit iszom ma este?
Búzavirággal halványkékre színezett, vadvirágokból is készült gint.
Tudok élni, vazze.

Még.



Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Tavaszi derpegés

Kovászoskenyér-sütés Moni-módra - recept Zsuzsáéknak

Beaumont II. - It is deadly serious*